Nejnovější články

vidím

LUXUSNÍ PÉČE PRO VAŠE RUCE A NOHY

Potřebují Vaše nohy a ruce vzpruhu ? S tianDe je to možné během chvíle.

 

Poznejte luxusní péči v pohodlí vašeho doma kdykoliv se vám zachce.

 

Dopřejte si tropickou pochoutku v podobě voňavého peelingu a zakončete ji omlazující parafínovou terapií.

 

Vyzkoušejte na vlastní kůži Peeling s minerální solí na ruce a nohy „Banán“ a Parafínový krém na ruce a nohy Brazilská pochoutka.

 

Pokud se zajímáte o tendence v kosmetickém světě, už určitě víte o popularitě parafínové terapie, jejímž posláním je navrátit pokožce hebkost. A teď ji můžete s tianDe zažít i doma.Parafínový krém na ruce a nohy Brazilská pochoutka

 

"Brazilská pochoutka" vám poskytne intenzivní zvláčnění a vyhlazení pokožky. Přírodní výtažky a oleje z palmových rostlin, které jsou ve složení produktu, budou efektivně pečovat o pokožku.

 

Aktivní složky : Bambucký olej , Bambucké máslo, výtažek z Banánu a vitamín E.

 

Poskytne potěšení vašim rukám a nohám, obalí je něžností a hebkostí. Stane se skvělou alternativou pro "horkou" proceduru bez nutnosti dalších investic.

 

Použití :

 

Naneste na předem ošetřenou-očištěnou pokožku rukou a nohou peelingem. Pro maximální účinek doporučuji je zabalit do potravinové fólie a navléct je do teplých rukavic/ponožek. Za 20 minut odstraňte přípravek pomocí peelingu se solí nebo hadříkem. Na závěr ošetříme jakýmkoliv krémem na ruce a nohy tianDe.

 

Peeling s minerální solí na ruce a nohy „Banán“

 

To je jemný peeling s obsahem mořské soli, který :

 

- šetrně odstraňuje odumřelé buňky

- hloubkově čistí a regeneruje pokožku

- zjemňuje pokožku a připravuje ji na další péči.

 

Příjemná banánová vůně navodí relaxační atmosféru a přenese vás do vzdálených tropických krajin a tím Vám zaručeně zvedne náladu.

 

Použití:

 

Naneste na vlhkou pokožku a masírujte krouživými pohyby po dobu jakou chcete a poté opláchněte. Poté doporučuji ošetřit ruce-nohy krémem.

 

Efektivní je používat před nanesením parafínového zábalu.

 

Výborný je také na odstraňení parafínového zábalu.

 

 

 

 

S VIP KARTIČKOU nakupujte výhodněji :-)

 

Markéta Kotrabová 720 221 830

 

Novinky

2021-06-13 TĚLOVÁ SŮL - MEDOVÁ BROSKEV

Voňavý scrub pro dokonale hladkou pokožku.   Znovu vám představím jednu z našich luxusních solí tianDE,která vás zaručeně nadchne pro s

2021-06-09 DĚTSKÁ ZUBNÍ PASTA ANANAS S ROSTINNÝMI ENZYMY

Tuto novou zubní pastu od tianDe Vaše děti budou milovat . Nejenom díky veselému balení , ale i díky její ananasové chuti.   Nyní bude vš

2021-05-29 LUXUSNÍ PÉČE PRO VAŠE RUCE A NOHY

Potřebují Vaše nohy a ruce vzpruhu ? S tianDe je to možné během chvíle.   Poznejte luxusní péči v pohodlí vašeho doma kdykoliv se vám z